14/07/2024

Vidio klipe nga kengetari Blero

0

Blero – Can't You See

Blero  – Kthehu ti

Blero – Se di

 

Blero dhe Shpat Kasapi –

 

Blero-Fotografia-original clip

 

Blero Live Ne Londer

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error

Nese e pelqyet ket artikull? Ju lutemi përhapni fjalën :)

Follow by Email
YouTube
YouTube
Tiktok