Vidio klipe nga kengetari Blero

Blero – Can't You See

Blero  – Kthehu ti

Blero – Se di

 

Blero dhe Shpat Kasapi –

 

Blero-Fotografia-original clip

 

Blero Live Ne Londer

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *