25/05/2024

Contact us

Administrator: Meriman Braha

Vendlindja : Kukës, Albania
Vendbanimi : Londër, UK
Tel: 0203 589 8910
Mob: 0791 504 6951
Email: admin@merbraha.com
Web: www.merbraha.com

 

Bashkëpunëtorë:

Xhelal Zejneli, Frank Shkreli, Albert Zholi, Albert Vataj, Edison Ypi, Entela Binjaku, Ndue Ukaj, Hazir Mehmeti, Blerim Latfi, Vilhelme Vrana Haxhiraj, Florim Zeqa, Sami Islami, Lutfi Alia, Aurel Dasareti, Nikoleta Kovaçi, Vlash Prendi, Fran Gjoka, Kalosh Ҫeliku, Hasan Hasanramaj, Visar Zhiti, Kastriot Frashëri, Jusuf Buxhovi, Adil Fetahu, Gjekë Gjonaj, Enver Bytyçi, Anton Nikë Berisha, Timo Mërkuri, Anton Marku, Fahri Xhara, Fahri Dahri, Prend Buzhala, Jahja Drançolli, Ramiz Selimi, Idriz Zeqiraj, Gani Qarri, Brahim Avdyli, Eshref Ymeri, Hamza Halabaku, Fritz Radovani, Skender Jashari, Vladimir Shyti, Ndue Dedaj, Dorian Koçi, Albert Habazaj, Viron Kona, Resmi Osmani etj.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Name

Antarësohuni tek ne!

Per te marre artikujt drejt per drejt ne emailin tuaj!

Please wait...

Faleminderit per antarezimin!

Bashkëpunoni

Kush jemi ne?

Merbraha.com eshte nje media e pavarur online. Ceshtja Kombetare dhe Fjala e Lire jane arsyeja e ekzistences sone.

Merbraha nuk eshte nje komunitet fitim-prures dhe gjithcka dergohet e publikohet falas.

Bashkepunoni

Bashkepunoni me merbraha.com!

Nese jeni gazetar, shkrimtar, analist, ose njeri i zakonshem qe i pelqen te shkruaj dhe keni materiale te ndryshme per artin dhe kulturen, historine dhe aktualitetin kombetar, mos hezitoni t’i publikoni ne faqen tone.

Regjistrohuni

Mundeni te regjistroheni tek faqja dhe te botoni shkrimet tuaja vete ose mundeni te na shkruani ketu admin@merbraha.com dhe ne i botojme per juve.

Kam nje pyetje, ku mund ta bej?

Pyetjen mund ta beni si koment ne fund te artikullit, ose mund ta dergoni me email ne adresen admin@merbraha.com per nje pergjigje me te shpejte.

Perzemersisht,
Stafi i www.merbraha.com

error

Nese e pelqyet ket artikull? Ju lutemi përhapni fjalën :)

Follow by Email
YouTube
YouTube
Tiktok