13/06/2024

Pse ndodhi akti terrorist kunder Sali Berishes?!

0

Nga Enver Bytyçi

– Sepse ky lloj terrorizmi shprehet cdo dite kur parlamenti mblidhet ne seance plenare dhe kreu i organizates terroriste na shfaqet Edi Rama!

– Sepse banden mafioze ne pushtet e ka kap paniku se do te ikin nga pushteti dhe jo vetem kaq. Do te jape llogari per krimet qe ka bere bashke me amfien nderkombetare!

– Sepse protesta e 6 marsit e opozites u lincua me agresion verbal nga Rama dhe ministrat e tij!

– Sepse ambasadorja amerikane dhe lobi i Soros ne Uashington e ne Shqiperi kane krijuar nje atmosfere terroriste kunder liderit demokrat dhe ka krijuar pershtypjen se mund te perkrahen terroristet kunder Sali Berishes! Ne fund te fundit Avni Rustemi u be deputet! Nje gazetare e vitit 1997 u be gjithashtu deputete, edhe pse pinte me grusht gjakun e shqiptareve te vrare ne masakren kunder shikasve!

Terrorizmi politik kudo ne bote frymezohet nga politika dhe politikisht ndodhia e sotme eshte frymezuar nga qeveria e mafies dhe nga ambasadorja amerikane.

Deklaratat kunder qe shpallen sot jane hipokrizi!

Prite punen pa u ba e kur t’bahet mos ban za!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error

Nese e pelqyet ket artikull? Ju lutemi përhapni fjalën :)

Follow by Email
YouTube
YouTube
Tiktok