16/06/2024

Avg fiton Award tek TechWorld awards

0

Avg fiton Award tek TechWorld awards si antivirusi me i mire per 2007 ne TechWorld awards. TechWorld eshte eshte nje shoqte shume e madhe  independente lajmesh qe publikon artikuj per IT dhe informatike.Award eshte marre te merkuren me 27-06-07 ne gibson hall ne Londer. Kjo eshte nj award nga standartet me te larta te arritura deri tani nga cdo IT kompani.

dhe eshte shume i mire dhe eshte e mundesuar per  download ketu:

http://free.grisoft.com/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error

Nese e pelqyet ket artikull? Ju lutemi përhapni fjalën :)

Follow by Email
YouTube
YouTube
Tiktok