21/06/2024

AOL Canada ofron VoIP

0

AOL Canada lajmëroi mbi planet për të ofruar shërbimin e VoIP telefonisë. Ky shërbim së pari do të ofrohet në Toronto dhe pritet që deri në fund të Marsit 2005 të përhapet në tërë Kanadën. Kjo është njësia e parë e AOL që ofron VoIP. Për $30 thirrjet lokale do të jenë falas ndërsa thirrjet e largëta në Amerikën Veriore do të jenë falas vetëm për 60 minutat e parë.

Burimi i lajmit:
http://www.theglobeandmail.com/servlet/Page/docume…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error

Nese e pelqyet ket artikull? Ju lutemi përhapni fjalën :)

Follow by Email
YouTube
YouTube
Tiktok