12/06/2024

3G do leshoje ne treg Internet celulare me Skype

0

3G do leshoje ne treg Internet celulare me Skype dhe do jape telefonata dhe mesazhe me skype nepermjete networkut te 3g te gjitha keta falas per vendin tuaj ku jetoni dhe internacional per te telefonuar skype me njerzit qe deshironi. Ne telefonat qe 3g do leshoje ne treg perveq butonave te zakonshem aty do jete nje buton tjeter ne mes te telefonit me emrin skype i cili do sherbeje per te bere telefonatat skype .Gjithashtu telefoni ka internet qe do japi mundesine qe klientat te dgjojne muzike nga 3 music store me nje dejtabase prej 500,000 kengesh. Qe te besh telefonata skype personi tjeter duhet te kete telefonin e njejte dhe te jete 3g.

Pra se shpejti do kemi ne treg nje nga celularet me te advancuar te dites se sotme telefonata falas perbrenda vendit dhe internacionale.

 

3 Skypephone Available From 29 October

 

 

Keshtu me daten 29 tetor te paret do jene Italianet, Pastaj Sweden, Denmark and Australia do marrin te paret, pastaj, Hong Kongu diten tjeter; the UK do marri me 2 nentor kurse Ireland dhe Denmark duhet te presin deri dhjetor.

 

 

 

Shkruar nga :Mario for merbraha.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error

Nese e pelqyet ket artikull? Ju lutemi përhapni fjalën :)

Follow by Email
YouTube
YouTube
Tiktok