Author Topic: sa dashnore keni pasur ne jete dhe kur keni bere sex per here te pare, ju lutem  (Read 1792 times)

nikola

  • Newbie
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
per te mos genjyer une po e filloj me veten time,kam pasur kater te dashura dhe me tregu ne te vertete me dy prej tyre kam bere sex ndersa me dy te tjrat vetem dashuri.pra ne moshen 19-vjecare kam rene per here te pare ne sex(ose shqip kam kryer marredhenie seksuale),ju lutem te jeni sa me real ne kete teme pasi eshte shume e zgjeruar ne kete kohe dhe shume praktike si teme per te gjitha moshat pothuajse.
« Last Edit: December 18, 2008, 04:17:23 pm by merbraha »

Tina

  • Newbie
  • *
  • Posts: 47
    • View Profile
Hi Nikola!
Ne radhe te pare pershendetje.
E lexova kete qe ke shkr rreth vetes tende dhe sh interesante mu duk, po dicka spo kuptoj me 4 femra ke shkr apo djem?
Flm per mirekuptimin!

Merbraha Forum