Me Prane Njeri Tjetrit

No New Posts Kerkoni aprovimin e antarezimit tuaj ne forumin tone.

Nese jeni regjistruar por nuk jeni aprovuar akoma atehere Kerkoni ketu aprovimin e antarezimit tuaj ne forumin tone.

1 Posts
1 Topics

Last post by merbraha
in Dergoni nje email per ap...
on July 07, 2009, 04:50:19 AM

No New Posts Prezantoni veten ne forum

Pasi te regjistroheni, mund te postoni diqka rreth vetes tuaj ne forum. (emrin, vendbanimin, profesionin, shkolla qfare ndiqni, interesat e deshirat e moshes) Krijoni nje teme te re, me emrin tuaj ose pseudonimin si titull.

12 Posts
8 Topics

Last post by shaban cakolli
in Mire se u Gjeta
on February 10, 2011, 04:30:51 AM

No New Posts Pershendetje dhe urime

Ketu mund te pershendesni dhe uroni njeri-tjetrin, miq, te aferm, me raste festash apo gezimesh

21 Posts
10 Topics

Last post by shaban cakolli
in Re: pershendetje te gjit...
on April 07, 2011, 10:16:06 AM

No New Posts Ndihmoni njeri-tjetrin

Keni nje pyetje apo problem, ketu do te merrni nje pergjigje ose zgjidhje. Mos nguroni te pyesni e kerkoni ndihme. Nje per te gjithe e te gjithe per nje.

5 Posts
5 Topics

Last post by merbraha
in Si te shkruani nje CV
on October 10, 2009, 10:18:45 AM

No New Posts Pyetje dhe Sugjerime

Te gjithe anetaret e forumit mund te ankohen ketu per probleme te ndryshme qe ndeshin ne komunitetin tone. Gjithashtu ky forum sherben per Pyetje si dhe per Sugjerime te ndryshme.

1 Posts
1 Topics

Last post by indriti
in Te telefonosh nga intern...
on August 08, 2007, 03:37:33 AM

Arti the kultura

No New Posts Arti Shqiptar

Publikoni pjese te krijimeve nga dora juaj e arte, per kenaqesine e artdashesve shqiptare. Punime artistike si ne Pikture, Skulpture etj. Komentoni punen e Artisteve te preferuar.

5 Posts
3 Topics

Last post by nikola
in Fotografia, nje menyre s...
on January 16, 2008, 06:27:30 PM

Child Boards: Foto te kriuara vete, Piktura, Skulptura, Albumi Fotografik
No New Posts Letersia Shqiptare

Letersia shqiptare. Dergoni krijimet tuaja ne kete forum.

6 Posts
5 Topics

Last post by shaban cakolli
in Re: TË ZGJEDHURA NGA PO...
on April 08, 2011, 12:16:47 PM

Child Boards: Poezi, Libra, Shkrimetaret shqipetare, Postoni shkrimet tuaja
No New Posts Folklori

Proza popullore, legjenda, gojedhena, kenge popullore, bejte,perralla dhe fjale te urta.

3 Posts
3 Topics

Last post by luljeta
in Fjalet e Urta
on July 31, 2007, 01:49:07 PM

No New Posts Muzika Shqiptare

Muzika eshte nje zbulim me i madh se zgjuarsia dhe inteligjenca, eshte nje bote elektrike ne te cilen shpirti jeton, mendon dhe krijon, eshte dashuria ne kerkim te nje fjale.

6 Posts
3 Topics

Last post by shaban cakolli
in Shengyle Berisha Shega"
on March 21, 2011, 11:57:51 AM

Child Boards: Videoklipe, Kengetaret shqipetare, Kengetret e Huaj
No New Posts Kinema dhe Televizion

Diskutim mbi filmat dhe aktoret tuaj te preferuar. Historia e kinematografise, veprave filmike dhe njerezve te filmit shqiptar dhe te huaj, festivalet e filmit. Televizionet dhe Radiot.

2 Posts
2 Topics

Last post by valbona
in Finalia Arbri Eshte fitu...
on June 02, 2008, 03:53:20 PM

Child Boards: Fimat shqipetare , Teatri, Komedia, Big Brother Albania
No New Posts Aktoret Shqiptare

Biografi, Informacione, Intervista nga Aktoret Shqiptare.

4 Posts
4 Topics

Last post by valbona
in Sharon Stone, gjysmë sh...
on May 04, 2008, 05:48:54 PM

Child Boards: Aktoret e huaj

Arsimi Shqipetar

No New Posts Shkollat e Mesme

Gjithshka mbi shkollat e mesme,gjimnazet. Marredheniet nxenes - mesues. Serioziteti i shkollave tona. Problemet e gjimnazisteve te sotem. Veshtiresite e mesuesve me brezin e ri

2 Posts
2 Topics

Last post by xeni
in Fotografi te cmuara nga ...
on October 14, 2007, 02:53:51 PM

No New Posts Shkollat e Larta

Shkollat e larta. Problemet dhe aftesia e nxenesve shqiptare per te arritur ne majen e dijes shqiptare.Mundesite e futjes ne shkollat e larta dhe kriteret e tyre

3 Posts
3 Topics

Last post by luljeta
in Berisha: Do njohim diplo...
on October 30, 2008, 07:17:03 AM

Shqiperia e Madhe

No New Posts Shqiperia

Ktu mund te postoni shkrime mbi shqiperine.

4 Posts
4 Topics

Last post by merbraha
in Qfare i duhet shqiperise...
on November 28, 2008, 02:49:00 PM

No New Posts Historia e Shqiperise

Historia eshte nje raport i perkoheshem qe qarkullon gradualisht, eshte shkenca e shoqerise njerezore. Te njohesh vertetesine e historise do te thote te kuptosh mitin dhe paqartesine e saj te paevitueshme.

20 Posts
10 Topics

Last post by luljeta
in 24 janari, Lindja dhe Vd...
on January 25, 2011, 11:54:54 AM

No New Posts Qytetet e Shqiperise

Ktu mund te postoni gjithcka per qytetet e shqiperise.

2 Posts
2 Topics

Last post by ana
in Kukesi
on October 27, 2007, 04:02:53 PM

Child Boards: Tirana
No New Posts Figura te Shquara

Figurat me te shquara te kombit tone ne fushen e historise, letersise, artit, humanizmit etj. Figurat me te spikatura ne periudha te ndryshme kohore te cilet jane Elita e Kombit.

9 Posts
4 Topics

Last post by luljeta
in Azem Bejtë Galica
on March 09, 2008, 05:38:31 PM

No New Posts Gjuha Shqipe

Historiku i gjuhes shqipe, studime shkencore qe hedhin drite mbi origjinalitetin e gjuhes sone. Gjuha eshte gjeja e pare e percaktimit te kombesis. Luftrat kunder saj, studimet e dialekteve etj.

2 Posts
1 Topics

Last post by nikola
in Fillimet e shkrimit të ...
on July 31, 2007, 03:33:00 PM

No New Posts Albania English

Ketu munde te postoni artikuj ne gjuhen anglese

0 Posts
0 Topics

No New Posts Kosova

Jeni te lire te postoni gjithcka mbi kosoven.

3 Posts
3 Topics

Last post by valbona
in Ribashkimi I Trojeve Shq...
on May 17, 2008, 05:52:38 PM

Child Boards: Qytetet Kosovare, Lajme dhe politika, Figura te shquara kosovare
No New Posts Kosovo English

Ketu munde te postoni shkrime per kosoven ne gjuhen angleze.

1 Posts
1 Topics

Last post by valbona
in Nationalists break up Pr...
on February 22, 2008, 04:34:55 PM

No New Posts Artikuj te ndryshem

Ktu munde te postoni artikuj te ndryshem mbi gjithcka.

11 Posts
11 Topics

Last post by merbraha
in Sa e cuditeshme eshte je...
on April 27, 2011, 01:12:08 PM

Bota e Sportit

No New Posts Futbolli

Te gjithe tifozat mblidhen dhe shkembejne mendimet per ekipet dhe rezultatet e fundit nga futbolli

2 Posts
1 Topics

Last post by edmiri
in Re: Partizani-Vllaznia, ...
on July 31, 2007, 03:46:16 PM

No New Posts Sporti neper Bote

Informacione mbi Sportin neper bote.

1 Posts
1 Topics

Last post by edmiri
in Kreshnik Qato, doreza ku...
on July 31, 2007, 03:48:40 PM

No New Posts Sportet Shqipetare

Sportet Shqipetare Cdo gje mbi Sportin shqiptare. Historia, Trofet, Rezultatet.

1 Posts
1 Topics

Last post by edmiri
in Pesh ngritja premton: Me...
on July 31, 2007, 03:56:32 PM

Tema Shoqerore

No New Posts Diskutime Shoqerore

Teme ne te cilen trajtohen problemet madhore, politika sociale qe kalon shoqeria jone, diskutime mbi varferine, racizmin, dhunen, paqen, abortin si dhe aktualitete te tjera.

7 Posts
4 Topics

Last post by luljeta
in Fjalet e nje Prindi nda...
on May 25, 2011, 04:37:54 PM

No New Posts Dashuria

Art i ndjenjave, nje oqean ne nje pike loti, nje moment qe zgjat ne perjetesi. Dashuria e ben njeriun me te forte….te dobet, mediokrin….poet, eshte dielli qe na ngroh shpirtrat...

9 Posts
5 Topics

Last post by Tina
in E tradhtova me nj? tjet?...
on September 24, 2010, 01:45:23 PM

No New Posts Filozofi dhe Psikologji

Filozofia, pushton misteret me rregull dhe drejtesi, qarteson ajrin e turbullt. Psikologjia, disa nga ne kane frike nga pasojat qe vijne nqs e analizojme thellesisht veten...

1 Posts
1 Topics

Last post by aisa28
in Fuqia e zemres
on January 02, 2008, 07:00:16 AM

No New Posts Teologjia

Teologjia eshte shkence e mendjes njerezore e aplikuar mbi Zotin…eshte nje studim sistematik dhe racional i fese dhe influencave te saj. Shfaqni opinionet tuaja dhe dashurine per Zotin.

2 Posts
2 Topics

Last post by nikola
in How can I build a broadb...
on August 17, 2008, 04:15:08 PM

Argetim dhe Humor

No New Posts Votime dhe Sondazhe

Shprehni preferencat tuaja, per fusha te ndryshme te jetes, ne formen e nje votimi. Komentoni voten tuaj duke i hapur rruge nje diskutimi qe do nxjerre mendimet me realiste.

2 Posts
1 Topics

Last post by edmiri
in Re: Ku është problemi?...
on July 31, 2007, 04:47:21 PM

No New Posts Humor - Gjeagjeza - Lojra

Ketu mund te lexoni dhe postoni pjese humoristike te luajtura nga aktoret tane te humorit si dhe Barcaleta te ndryshme nga krahinat Shqiptare dhe nga vendet e tjera.

22 Posts
22 Topics

Last post by shaban cakolli
in NGA HUMORET E GALLAPIT
on February 11, 2011, 09:57:27 AM

No New Posts Turizem dhe Reportazhe

Ne kete nenforum mund te postoni reportazhe te ndryshme nga vendi yne dhe vende te ndryshme te botes. Mund te flsini edhe per vendet turistike qe keni vizituar dhe mbresat.

1 Posts
1 Topics

Last post by luljeta
in Shqipëria, sekreti i fu...
on July 31, 2007, 04:41:11 PM

Mediat Elektronike Shqipetare

No New Posts Shtypi

Gjithshka per shtypin Shqiptar. Komente, informacione.

1 Posts
1 Topics

Last post by edmiri
in JEPNI MENDIMIN TUAJ
on July 31, 2007, 04:05:53 PM

No New Posts Radio & Televizione

Radiot & Televizionet Shqipetare. Diskutoni ketu cdo gje mbi keto subjekte.

1 Posts
1 Topics

Last post by edmiri
in Info nga Kinemaja
on July 31, 2007, 04:09:13 PM

Kuzhina

No New Posts Kuzhina Shqiptare

Kuzhina shqiptare. Gjelle, receta gatimesh. Embelsira. Keshilla dhe publikime librash gatimi.

13 Posts
13 Topics

Last post by Kelsey
in Tulumba
on March 30, 2008, 09:57:39 AM

No New Posts Kuzhina e Huaj

Ne kete forum mund te tregoni receta gatimi te huaja te futura tashme edhe ne guzhinen shqiptare.

2 Posts
2 Topics

Last post by nikola
in Dhjetë restorantet e nj...
on June 11, 2008, 04:31:37 PM

Informatika, Kompjuteri, Interneti.

No New Posts Probleme me kompiuterin ?

Per cdo lloj problemi qe keni me kompiuterin tuaj, ketu gjeni zgjidhje.

2 Posts
2 Topics

Last post by merbraha
in Cfare deshironi te dini ...
on November 27, 2009, 05:44:48 PM

Child Boards: Ruters, Switches
No New Posts Windows

Jeni te lire ketu te postoni probleme dhe zgjidhje problemesh me windows!

4 Posts
3 Topics

Last post by merbraha
in Windows 7 Sot Zyrtarisht...
on October 26, 2009, 04:04:27 AM

No New Posts Linox

Jeni te lire ketu te postoni probleme dhe zgjidhje problemesh me Linox!

1 Posts
1 Topics

Last post by merbraha
in Francë për të adoptua...
on November 23, 2007, 07:24:49 PM

No New Posts Apple Mac

Jeni te lire ketu te postoni probleme dhe zgjidhje problemesh me Apple mac!

1 Posts
1 Topics

Last post by merbraha
in Me se fundi erdhi i shum...
on November 23, 2007, 07:25:42 PM

No New Posts Cfare dini per SKYPE dhe MSN?

Cfare dini per SKYPE dhe MSN? Postoni ketu te gjitha problemet dhe zgjithjet mbi kta 2 prograne te medha.

1 Posts
1 Topics

Last post by nikola
in Nese Msn nuk punon mikro...
on November 23, 2007, 07:38:30 PM

No New Posts Telefoni ne Internet ose Voice Over IP (VoIP).

Cfare dini per te?Ndjeje veten te lire te postosh pyetje, komente dhe sugjerime per Voice Over IP (VoIP).

1 Posts
1 Topics

Last post by nikola
in Voice over Internet Prot...
on November 23, 2007, 07:34:42 PM

No New Posts Bota e madhe e Internetit

Informacion mbi Internetin.

11 Posts
10 Topics

Last post by pote-pres
in shikon pasin e kuj te d...
on October 22, 2008, 05:07:22 PM

No New Posts Web Design & Developement

Per te gjithe te interesuarit e ndertimit te nje website (faqe ne internet qe nga bazat e deri ne faqet me profesionale) e deri ne mirembajtjen dhe zhvillimin sistematik te tij.

2 Posts
2 Topics

Last post by indriti
in google search engine per...
on November 10, 2008, 06:37:10 PM

Child Boards: Joomla Script, Simple machines Script

Forume Te Lira

No New Posts Ekonomia Shqipetare

Cdo gje mbi Ekonomine Shqipetare dhe ne pergjithesi.

1 Posts
1 Topics

Last post by luljeta
in Biznesi...
on July 31, 2007, 04:24:50 PM

No New Posts Politika

Ketu jeni te lire te shprehni opinionet tuaja mbi Politiken shqiptare.

3 Posts
3 Topics

Last post by genta
in Departamenti i Shtetit: ...
on August 05, 2007, 12:34:02 PM

No New Posts Besimi Fetar

Besimi fetar. Fuqia e botes shpirterore tek njeriu. ZOTI dhe rruga jone drejt tij. Behu edhe ti Besimtar, mos ngurro. Kurre nuk eshte vone per tu kthyer ne rrugen e zotit

3 Posts
3 Topics

Last post by valbona
in Letra ku Ainshtaini qart...
on May 15, 2008, 05:50:20 PM

No New Posts Sociale

Ky eshte nje forum qe do te perfshije tema sociale dhe shume tema te fushave te tjera qe nuk jane paraqitur ne forumet e tjera. Ndjehuni te lire te hapni tema te te gjitha llojeve.

1 Posts
1 Topics

Last post by luljeta
in Shqiperia ime...me prit ...
on July 31, 2007, 04:27:53 PM

Informacione

No New Posts Lajmerime dhe Njoftime

Ketu jeni te lire te beni Lajmerime dhe Njoftime nga me te ndryshmet per cdo aspekt te jetes.

4 Posts
3 Topics

Last post by shaban cakolli
in Re: Doli ne qarkullim nr...
on February 10, 2011, 07:44:06 AM

No New Posts Pyetje rreth merbraha.com

Ketu mund te postoni pyetje dhe sygjerime per forumin dhe faqen tone.

3 Posts
2 Topics

Last post by merbraha
in Si to botoni nje artikul...
on October 12, 2008, 01:41:20 PM

  • No New Posts
  • Redirect Board

Merbraha forum - Info Center

Forum Stats Forum Stats

590 Posts in 258 Topics by 86 Members. Latest Member: meriman
Latest Post: "Fjalet e nje Prindi nda..." ( May 25, 2011, 04:37:54 PM )
View the most recent posts on the forum.
[More Stats]

Users Online Users Online

4 Guests, 0 Users

Most Online Today: 9. Most Online Ever: 73 (February 24, 2010, 09:08:04 PM)