Art Kulture

Dëmtimi i tërësishëm i bustit të Gjergj Kastriotit dhe dekorimit të tij FLETËZA NGA DITARI I PËRZHITUR (7) PËRZËNIA NGA...

Thënie

Nga Astrit Lulushi Qyteti Atikë (breg-det), është kryeqyteti i Greqisë; solli Athenai (shumës, sepse qyteti kishte disa zona dalluese nga...

error

Nese e pelqyet ket artikull? Ju lutemi përhapni fjalën :)

Follow by Email
YouTube
YouTube