Poll

I kujt është faji??

Administratorët
0 (0%)
Moderatorët
0 (0%)
Anëtarët
0 (0%)
Tjetër??
1 (100%)

Total Members Voted: 1

Author Topic: Ku është problemi??  (Read 2076 times)

luljeta

 • Newbie
 • *
 • Posts: 25
  • View Profile
Ku është problemi??
« on: July 31, 2007, 04:45:20 PM »
Ku qëndron problemi se ky forum kaq i mrekulluar është kaq pak i frekuentuar??

A është problemi tek adminët, moderatorët, apo thjesht anëtarët nuk janë të interesuar të diskutojnë këtu??

Pa pretendime dhe ju lutem pa keqkuptime.

edmiri

 • Newbie
 • *
 • Posts: 8
  • View Profile
  • Email
Re: Ku është problemi??
« Reply #1 on: July 31, 2007, 04:47:21 PM »
Ne rradhe te pare te uroj mirseardhjen
Ketu nuk eshte faji i stafit drejtues as edhe i anetareve por sepse te gjithe tani jane shume te zene kush me pune kush me shkolle e mabse nuk kane shume kohe per te kaluar disa caste te bukura ketu ne shoqerine e njeri tjetrit por le te shpresojme ne dite me te mira duke pasur sa me shume chatista e per te kaluar me bukur.
Edhe mua me ndodh qe sa here qe futem ne forum nuk gjej tjeter njeri vec vetes time por mbase eshte dhe se oraret nuk jane te njta
keshtu qe ....
le te shopresojme ne vazhdim
__________________
Mos dashuro ate qe eshte perfect,por beje perfect ate qe dashuron