Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - Tina

Pages: 1 2 [3] 4
31
Pershendetje dhe urime / Re: Pershendetje.
« on: December 29, 2007, 05:30:54 am »
Ej honey urimet e mia per ket vit te ri U gezofsh me shume dhurata vitin tjeter. XXXXXXX

32
Pershendetje dhe urime / Re: Pershendetje!!!!
« on: December 29, 2007, 05:29:25 am »
Pershendetje, gezuar festat nje vit i mbare ishalla.

33
Pershendetje dhe urime / Re: hellooooooooooo
« on: December 29, 2007, 05:28:13 am »
Hi Jani, Te uroj nga thellesia e zemres sime gezime dhe vetem gezime kete vit.

34
Pershendetje dhe urime / Re: Pershendetje stinendryshimi
« on: December 29, 2007, 05:27:15 am »
Flm Valbona per urimin qe ma kishe kthyer edhe un te uroj gezuar gjithashtu.XX

35
Pershendetje dhe urime / Re: Pershendetje te gjithve anetareve te forumit.
« on: December 29, 2007, 05:26:02 am »
Hello  flm per urimin qe na ke uruar. Edhe ti nje vit te mbare gjithashtu. XXX

36
Pershendetje dhe urime / Pershendetje te gjithve anetareve te forumit.
« on: December 22, 2007, 11:13:42 am »
Ju uroj nga zemra gezuar festat, dhe qofte nje vit i mbare per te gjithe ju.
Gezuar nga mot dhe gjith te mirat ne bote.

37
Poezi / I pass this rose on to you.
« on: December 22, 2007, 11:01:41 am »
      I pass this rose on to you.
      To let you know that i I care about you!!!
      Don't let the rose die!!
      A friend I't always Special.
      Because friends love you, because you are you!

      I offer you my handin friendship
      so that when you reach out in times off need.
      You can be certainthat I'llalways be there.

38
Humor - Gjeagjeza - Lojra / Haha
« on: December 20, 2007, 09:20:24 am »
                                     Gruaja dembele

               Duke pare nje film nje mbremje gruaja dhe burri te dy te ulur ne krevat.
              - Ajo eshte femer i thote burri gruas, jo ti qe je bere si autokombanje
               e mir thot gruaja
               Vajti ora per tu shtrire, ne krevat, burri i afrohet gruas dhe e ngacmon
 
              Gruaja se le
             Burri, he me he
             Gruaja i pergjigjet burrit,pse do ta ve ne pune autokombanjen
             per nje kalli misri une!!!!!!!!

39
Humor - Gjeagjeza - Lojra / Turisti Amerikan
« on: December 20, 2007, 09:10:32 am »
                          Turisti nga Amerika

             Nje turist nga Amerika Jugore shkon ne Itali dhe kerkon nje shtepi publike.
             Gjen nje vajze sipas deshires se tij, futen ne nje dhome dhe te dy zhvishen.
             I habitur burri shikon se gruaja nuk ka asnje qime dhe i thote:
             Po femrat tona kane qime ketu, edhe ketu, shume qime dhe ketu, ketu.....
             Vajza e veshtron qete dhe i pergjigjet:
             Ti ke ardhur per te bere qef apo per te thurur triko? :) :)

 

40
Poezi / Shpirti im.
« on: December 20, 2007, 08:17:31 am »
                            Me genje nga nje here.


                   Shpirti im,syri im smund te flere,
                   Shpirti im,syri im u verbua.
                   Se paku,genjeme ndonjehere
                   Edhe genjeshter te jete ,por me thuaj :”Te dua...”

                  Syri im,shpirti im s’mund te flere,
                  Me djeg e me djeg malli I vjeter.
                  Te lutem genjeme dhe njehere
                  Dhe me thuaj:’Si ti nuk ka tjeter!...”

                 Shpirti im,syri im-Ku ta dish?...
                 Nese lot kullon apo vese.
                 genjeme,i dashur,serish
                 dhe me thuaj:”Per ty do te vdes!...” :-* :-*


41
Humor - Gjeagjeza - Lojra / Amerika.
« on: December 20, 2007, 08:01:39 am »
                               < Nje burre ne U.S.A >
                   
              Nje burre jetonte ne U.S.A.
              I tha shokut te tij ne telefon.
              Hajde ne Amerike, se ketu i ke rruget e shtruara.
              Dhe i shkreti shok e henri genjeshtren,dhe iken mbas disa
              ditesh ne Amerike.
              Shoku i ketij burrit e merr ne telefon dhe i thote.
              More! Po ketu jo qe nuk kisha rruget e shtruara por kete
              me vune mua per ti shtruar.

42
Humor - Gjeagjeza - Lojra / Pershendetje.
« on: December 19, 2007, 10:08:09 am »
                               :) Vajzat e sotshme. :)


        Nje vajze i afrohet shokut te saj dhe i thote:
        luajme kukamcefti, n.q.s ti me gjen atehere do e bejme bashke
        ne qoftese nuk me gjen me ke te dollapi..... :) :)


43
Poezi / Gruaja burri dhe kasapi.
« on: December 16, 2007, 09:21:14 am »
         Nje grua i thote burrit te saj,
         burre me duhen 20mije lek per te blere mish.
         Dhe burri i pergjigjet.... hajde pak me mua te pasqyra,
         dhe gruaja e habitur shkon.
         Burri njerr nga xhepi 20 mije leket para psqyres dhe i thote,
         keto tek pasqyra jane te tuat, :D keto qe kam un ne dore jane te mia.
         Burri u largua duke e len gruan pa asnje lek.

         Kthehet burri mbas ca oresh dhe i habitur duke pare tryezen plot me mish.
         I thote gruas une do i ha keto!!!!
         I thote gruaja burrit hajde me mua  para pasqyres.
         Burri shkon dhe gruaja ngre fustanin lart,
         dhe i thote ate tek pasqyra do hash tiiiiii.
         kete ketu kasapiiiiiiiiii.   :) :) :) :) :) :)

44
Poezi / Hi all.
« on: December 11, 2007, 07:51:57 pm »
   Perse jeta eshte 1 mal shume i larte.
   Qe as nje njeri se di ku i arrin lartesia.

   Dhe njeriu duhet te vrapoj me shume shpejtesi.
   Per ndryshe zdo te arrije kurre "- te njohe c'eshte dashuria".

   

45
Poezi / Per ate qe po vuaj.
« on: December 07, 2007, 04:50:49 am »
" Vetem nje Puthje  :-* "

Vetem nje Puthje,
deshiroj nga ti,
vetem nje Puthje,
qe ta ndjej kete Dashuri !!!

Puthjet e tua,
kurr nuk i harroj,
do ti mbaj per kujtime,
si ender te jetes sime!!!

Edhe ne gjum kurr jam,
mendoj qe pran te kam,
dhe me puthen mua,
e me the "Te dua" !!!

Ne gjum te endroj,
Puthjet tua si harroj,
vetem per ty mendoj,
se vetem ty te dashuroj !!!

Vetem edhe nje Puthje ,
nga ti deshiroj,
dhe te te keme prane,
se vetem ty te dashuroj !!!

Me cader mbreme kam fjet,
se duart e tua e kishin prek. :-*

Pages: 1 2 [3] 4