Child Boards

No New Posts Fimat shqipetare

Ketu mund te postoni mendime tregime dhe sygjrime per filmat shqipetare

Moderator: bledselimi

0 Posts
0 Topics

No New Posts Teatri

Ketu munde te postoni shkrime mbi teatrin shqipetare.

Moderator: bledselimi

0 Posts
0 Topics

No New Posts Komedia

Ketu munde shkruani per komedin shqipetare.

0 Posts
0 Topics

No New Posts Big Brother Albania

Ketu munde postoni gjithcka mbi spektaklin e Big Brodher Albania

5 Posts
5 Topics

Last post by valbona
in Finalia Arbri Eshte fitu...
on June 02, 2008, 03:53:20 pm

  Subject / Started by Replies / Views Last post
0 Replies
1575 Views
Last post July 30, 2007, 04:11:05 pm
by valbona
0 Replies
1617 Views
Last post July 30, 2007, 04:09:30 pm
by valbona

 

Normal Topic
Hot Topic (More than 15 replies)
Very Hot Topic (More than 25 replies)

Locked Topic
Sticky Topic
Poll