Hyrje | Revista + VIP

Revista + VIP

Martohet Lorik Cana (foto)

Lorik Cana vendos kurorë. Kapiteni i kombëtares Shqiptare i jep fund beqarisë duke finalizuar në martesë lidhjen e gjatë me bukuroshen italiane, ...

Vajzat dhe Djemtë e ministrave, shtetet se ku studiojnë

Shume pak prej tyre kane preferuar shqiperin! Me ardhjen në pushtet të qeverisë së re, u shtua kurioziteti jo vetëm për anëtarët e ...

Kapedani që di më së miri të “deshifrojë” papiruset mistike

Çlirim Hoxha - Alberti është artisti i madh, lëkura e të cilit është bërë shollë. Sipër lëkurës së tij djaloshare ka veshur për 50 vjet lëkurën ... me shume

Divorcohen Blero dhe Teuta, Morena Taraku: Nuk i ndava unë

Ndarja e çiftit Blerim Muharremi, i njohur si Blero, dhe bashkëshortes së tij Teuta Krasniqi, ka bërë bujë të madhe këto ditë në Kosovë. Lajmi ... me shume

Rita Ora shkëlqen në tapetin e kuq

Këngëtarja e njohur botërisht me prejardhje shqiptare Rita Ora, ka shkëlqyer së bashku me të dashurin Calvin Harris, gjatë parakalimit në tapetin e kuq në ... me shume

Çifti i Vitit, Cristiano Ronaldo dhe Irina Shayk

Cristiano Ronaldo dhe Irina Shayk, kanë lënë pas çiftin e famshëm, David dhe Victoria Beckam. Ylli portugez së bashku me të dashuren e tij, janë ... me shume

Rihanna: “Në prag falimenti për ‘faj’ të ekonomistit”

Edhe për një “makinë parash” si Rihanna mund të ketë probleme financiare, sidomos nëse ka punësuar një ekonomist dështak. Këngëtarja ka çuar në gjykatë ish-bashkëpunëtorin ... me shume

Gjobiten VIP-at e e ekranit dhe politikes, Cani shofer pa letra

Përpara ligjit të gjithë janë njëlloj, edhe ata që janë modele të servirura nga televizioni. Je apo nuk je pjesë e botës së spektaklit, për ... me shume

Hakerat pazare me estradën

Hackerat janë persona me dije eksperti rreth kompjuterëve dhe rrjeteve kompjuterike të cilët kanë mundësinë që përmes rrjetit të hyjnë në një kompjuter tjetër. Shumë ... me shume

Elisa Gjerani, imazhi i ri i News 24 në “Natë me Xhaxhiun”

Elisa Gjerani ka hequr dorë nga emisioni i saj i përjavshëm “E Diela Mirëmëngjes” dhe si gazetare e shumë emisioneve të tjera kryesore në Ora ... me shume

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 next last total: 783 | Treguar: 1 - 10
Powered by www.merbraha.com v4.7